Главная »Кошки» МЯУ для котов кролик 11 кг


        

МЯУ для котов кролик 11 кг

МЯУ для котов кролик 11 кг


0x

 

Артикул: 0043
Покупкой получите 26 баллов
Наша цена:
520,00 грн.

в корзину:
  шт.  

Корм "Мяу" виготовляється на високотехнологічному українському заводі «Кормотех», який сертифікований за системою ISO 22000 на безпеку харчових продуктів.
Збалансованість. Унікальність рецептур полягає у тому, що всі поживні речовини, що знаходяться в кормі є в необхідному співвідношенні з калорійностю раціону і у правильному співвідношенні один з одним, та з урахуванням географії та умов проживання кішок.
Фізіологічна адекватність. Рецептура кормів і норми годування розроблені з урахуванням особливостей організму тварин: вік, розмір, фізіологічний стан, активність.
Безпека. Корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки і виробництва.
Харчове задоволення. Рецептура кормів розроблено таким чином, щоб задовольняти не тільки фізіологічні потреби організму, але і приносить тварині задоволення від прийому їжі. Ваша киця буде Вам вдячна за смачну і корисну їжу.

Склад: кукурудза, білково-мінеральний концентрат (м’ясо, субпродукти), борошно з м’яса кролика, рис, жир тваринний, кукурудзяний глютен, кормова добавка для покращення апетиту (печінка гідролізована), мінеральний премікс, олія соняшникова, вітамінний премікс (в т.ч. таурин), дріжджі пивні, антиокислювач (термокс),  консервант (сорбат калію).

Кормова (поживна) цінність: білок-25 %, жир-12 %, клітковина-2 %, зола-7 %, кальцій-1,0 %, фосфор-0,8 %, таурин-1000 мг/кг, вітамін А-6000 МО/кг, вітамін Д3–500 МО/кг, вітамін Е-30 мг/кг.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г корму: 1451,8 кДж (347 ккал).

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDk3Nm