Главная »Собаки»РУЛЕТКИ » Рулетка-повідець AnimAll до 50кг/5м, розмір L


        

Рулетка-повідець AnimAll до 50кг/5м, розмір L

Міцна стрічка з відмінною системою фіксації, всього одним рухом ви можете зупинити рух стрічки або заблокувати стрічку на певній довжині. Її просто і зручно тримати, отримуючи максимальне задоволення від прогулянки з собакою.


0x

 

Артикул: 2558
Параметр 1: до 50кг/5м, розмір L
Наша ціна:
335,00 грн.

в корзину:
  шт.  

Рулетка-повідець AnimAll до 50кг/5м, розмір L Повідець-рулетка- це повідець, який забезпечує велику зручність як улюбленцю, так і його господарю. Його конструкція дарує велику свободу руху для собаки. Й разом з цим дає можливість господарю вільно керувати своїм вихованцем. Однак слід пам’ятати, що песика слід привчати к такому виду повідця змалечку. Рулетка AnimAll- це міцна стрічка з відмінною системою фіксації, всього одним рухом ви можете зупинити рух стрічки або заблокувати стрічку на певній довжині. Прорезиненная ручка адаптована під форму людської руки, її просто і зручно тримати, отримуючи максимальне задоволення від прогулянки з собакою. Хромований карабін надійно фіксується на нашийнику, Ваш друг не зможе зірватися з повідка. Корпус рулетки виготовлений із ABS пластику, властивістю якого є гіпоалергенність та міцність, навіть при падінні. А світловідбивна стрічка зробить вас та вашого песика помітними навіть у темряві. Гарантія на механізм рулетки AnimAll 2 роки. * * Гарантія не поширюється на механічні ушкодження, розриви стрічки, покуси стрічки і тд. Так само гарантія не поширюється при попаданні всередину сторонніх предметів або речовин (піску, бруду і тд). Рулетка має 3 розміри в залежності від ваги собаки. Розмір: L- до 50 кг, довжина стрічки- 5 м; Вага: 445 г; Колір: рожевий, фіолетовий, сірий, салатовий, помаранчевий;

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

 

Введите код с картинки (captcha)
captcha Обновить картинку (captcha)

Предупреждение. Администратор сайта оставляет за собой право удалять непристойные или такие сообщения, которые могут нанести ущерб интересам администратора сайта.


Зверніть увагу на ці товари

YzBhODc5Z